Custom Boiler Fin Tubes With Sand Blasted Surface For High Temperature Resistance
Contact Persoon : LI
Telefoonnummer : +86 13861879136
WhatsApp : +8613861879136
| Min. bestelaantal : | 1 | Prijs : | Bespreekbaar |
|---|---|---|---|
| Verpakking Details : | Er worden verschillende verpakkingsmethoden toegepast, afhankelijk van de verschillende vervoerswijz | Levertijd : | 30 dagen |
| Betalingscondities : | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Plaats van herkomst: | China | Merknaam: | Xinjie |
|---|
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Einde: | Duidelijk uiteinde, afgeschuind uiteinde | buisDiameter: | 10 mm - 50 mm |
|---|---|---|---|
| finThickness: | 0.1 mm - 0,5 mm | Na garantieservice: | Reserveonderdelen |
| Item: | HoofdWarmtewisselaar | Eindbehandeling: | Afgeschuind, Ingepast, Geflakkerd, Uitgebreid |
| Hoogte van de stekel: | 1045mm | verpakking: | IJzeren stalen frame houten kast |
| Naakte buisdikte: | 0,6-1,2 mm | Naakt Pijpmateriaal: | Koolstofstaal, roestvrij staal |
| Markeren: | Energy Saving Finned Tube,Stainless Steel Finned Tube,Carbon fin tube manufacturer |
||
Productomschrijving
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Energy Saving Boiler Finned Tube |
| Tube Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Fin Shape | Square, Rectangular |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 8 mm to 30 mm |
| Fin Thickness | 1 mm to 5 mm |
| Operating Temperature | Up to 600°C |
| Pressure Rating | Suitable for high-pressure systems |
| Surface Treatment | Anti-corrosion coating (optional) |
| Application Equipment | Boilers, economizers, heat exchangers |
Ga Uw Bericht in