Custom Boiler Fin Tubes With Sand Blasted Surface For High Temperature Resistance
İlgili kişi : LI
Telefon numarası : +86 13861879136
whatsapp : +8613861879136
| Min sipariş miktarı : | 1 | Fiyat : | Pazarlık edilebilir |
|---|---|---|---|
| Ambalaj bilgileri : | Farklı taşıma modlarına göre farklı paketleme yöntemleri benimsenmektedir. | Teslim süresi : | 30Gün |
| Ödeme koşulları : | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Menşe yeri: | Çin | Marka adı: | Xinjie |
|---|
|
Detay Bilgi |
|||
| Son: | Düz Uçlu, Eğimli Uçlu | Boru çapı: | 10mm - 50mm |
|---|---|---|---|
| finKalınlık: | 0,1 mm - 0,5 mm | Boyut: | Yedek parça |
| Öğe: | Ana Eşanjör | Son muamele: | Eğimli, Dişli, Genişletilmiş, Genişletilmiş |
| Döşek yüksekliği: | 10-45mm | paketleme: | Demir Çelik Çerçeve Ahşap Kasa |
| Çıplak tüp kalınlığı: | 0,6-1,2 mm | Çıplak Boru Malzemesi: | Karbon çelik, paslanmaz çelik |
| Vurgulamak: | Energy Saving Finned Tube,Stainless Steel Finned Tube,Carbon fin tube manufacturer |
||
Ürün Açıklaması
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Energy Saving Boiler Finned Tube |
| Tube Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Fin Shape | Square, Rectangular |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 8 mm to 30 mm |
| Fin Thickness | 1 mm to 5 mm |
| Operating Temperature | Up to 600°C |
| Pressure Rating | Suitable for high-pressure systems |
| Surface Treatment | Anti-corrosion coating (optional) |
| Application Equipment | Boilers, economizers, heat exchangers |
Mesajınız Girin