Custom Boiler Fin Tubes With Sand Blasted Surface For High Temperature Resistance
تماس با شخص : LI
شماره تلفن : +86 13861879136
واتساپ : +8613861879136
| مقدار حداقل تعداد سفارش : | 1 | قیمت : | قابل مذاکره |
|---|---|---|---|
| جزئیات بسته بندی : | روش های بسته بندی متفاوتی با توجه به شیوه های مختلف حمل و نقل اتخاذ می شود. | زمان تحویل : | 30 روز |
| شرایط پرداخت : | L/C، D/A، D/P، T/T |
| محل منبع: | چین | نام تجاری: | Xinjie |
|---|
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| پایان: | انتهای ساده، انتهای اریب | قطر لوله: | 10 میلی متر - 50 میلی متر |
|---|---|---|---|
| ضخامت باله: | 0.1 میلی متر - 0.5 میلی متر | خدمات پس از گارانتی: | قطعات یدکی |
| مورد: | مبدل حرارتی اصلی | درمان نهایی: | اریب، نخ، گشاد، منبسط شده |
| ارتفاع اسب: | 10-45 میلی متر | بسته بندی: | قاب چوبی قاب آهنی |
| ضخامت لوله خالی: | 0.6-1.2 میلی متر | مواد لوله برهنه: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ |
| برجسته کردن: | Energy Saving Finned Tube,Stainless Steel Finned Tube,Carbon fin tube manufacturer,Stainless Steel Finned Tube,Carbon fin tube manufacturer |
||
توضیحات محصول
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Energy Saving Boiler Finned Tube |
| Tube Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Fin Shape | Square, Rectangular |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 8 mm to 30 mm |
| Fin Thickness | 1 mm to 5 mm |
| Operating Temperature | Up to 600°C |
| Pressure Rating | Suitable for high-pressure systems |
| Surface Treatment | Anti-corrosion coating (optional) |
| Application Equipment | Boilers, economizers, heat exchangers |
وارد کنید پیام شما