Stainless Steel Boiler Superheater For Industrial Heat Transfer cc
Osoba kontaktowa : LI
Numer telefonu : +86 13861879136
WhatsApp : +8613861879136
| Minimalne zamówienie : | 1 | Cena : | Zbywalny |
|---|---|---|---|
| Szczegóły pakowania : | W zależności od różnych środków transportu przyjmuje się różne metody pakowania. | Czas dostawy : | 30 dni |
| Zasady płatności : | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny | Nazwa handlowa: | Xinjie |
|---|
|
Szczegóły informacji |
|||
| Ciśnienie robocze: | Do 25 MPa | Efektywność cieplna: | Powyżej 90% |
|---|---|---|---|
| Temperatura robocza: | Do 650°C | średnica rury: | 25-50 mm |
| Standard projektowania: | ASME Sekcja I | grubość rury: | 3-6 mm |
| Tworzywo: | Stal ze stopu | Interwał konserwacji: | 12 miesięcy |
| waga: | 500-2000 kg | Aplikacja: | Kotły parowe, elektrownie |
| Podkreślić: | Carbon Steel Boiler Superheater,50mm Boiler Superheater,25mm radiant superheater |
||
opis produktu
| Parameter | Value Range |
|---|---|
| Material | Carbon Steel |
| Tube Diameter | 32 mm to 76 mm |
| Wall Thickness | 3 mm to 14 mm |
| Design Temperature | Up to 600 degree Celsius |
| Design Pressure | Up to 25 MPa |
| Heat Transfer Type | Radiant |
| Boiler Type | Natural Circulation Coal Fired |
| Surface Treatment | Anti oxidation coating |
| Manufacturing Standard | ASME EN GB |
Wpisz swoją wiadomość