0.5mm to 3mm ASME H Type Boiler Finned Tube For Power Plant Boiler Economizer
Osoba kontaktowa : LI
Numer telefonu : +86 13861879136
WhatsApp : +8613861879136
| Minimalne zamówienie : | 1 | Cena : | Zbywalny |
|---|---|---|---|
| Szczegóły pakowania : | W zależności od różnych środków transportu przyjmuje się różne metody pakowania. | Czas dostawy : | 30 dni |
| Zasady płatności : | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny | Nazwa handlowa: | Xinjie |
|---|
|
Szczegóły informacji |
|||
| Materiał tuby: | Stal węglowa, stal nierdzewna | Gołe rury OD: | 19-60 mm |
|---|---|---|---|
| Leczenie końcowe: | Fazowane, gwintowane, rozszerzane, rozszerzane | Rodzaj szczurów: | Pozostałe maszyny |
| Przewodność cieplna: | Wzmocnione dzięki płetwom | Wysokość szczeniaka: | 10-45mm |
| Zastosowania: | Rura łącząca klimatyzator | Zakres temperatury roboczej: | -40°C do 400°C |
| Średnica zewnętrzna rury: | 16 mm - 60 mm | Zakres temperatur: | -50°C - 300°C |
| Podkreślić: | Custom boiler fin tube,High Temperature Resistance boiler fin tube,45mm fin pipe |
||
opis produktu
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Custom Boiler Finned Tube |
| Tube Shape | Round / Rectangular |
| Material Options | Carbon Steel, Stainless Steel, Alloy Steel |
| Fin Type | Welded, Extruded, or Embedded Fins |
| Surface Treatment | Sand Blasted |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 5 mm to 25 mm |
| Operating Temperature | Up to 600°C |
| Pressure Rating | Suitable for High Pressure Systems |
| Application Equipment | Boilers, Heat Exchangers, Economizers |
Wpisz swoją wiadomość