Membrane Type Boiler Water Wall Panels With Headers For Coal Fired Boilers
تماس با شخص : LI
شماره تلفن : +86 13861879136
واتساپ : +8613861879136
| مقدار حداقل تعداد سفارش : | 1 | قیمت : | قابل مذاکره |
|---|---|---|---|
| جزئیات بسته بندی : | روش های بسته بندی متفاوتی با توجه به شیوه های مختلف حمل و نقل اتخاذ می شود. | زمان تحویل : | 30 روز |
| شرایط پرداخت : | L/C، D/A، D/P، T/T |
| محل منبع: | چین | نام تجاری: | Xinjie |
|---|
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| برنامه: | گرمایش مسکونی، گرمایش تجاری، گرمایش فرآیند صنعتی | ظرفیت گرمایشی: | 50 کیلو وات - 5 مگاوات |
|---|---|---|---|
| فشار عملیاتی: | تا 3 بار | نوع سوخت: | گلوله های چوب، تراشه های چوب، بقایای کشاورزی |
| ساختار: | دیگ بخار لوله | مواد: | محفظه احتراق فولاد ضد زنگ |
| فناوری احتراق: | کنترل تغذیه و احتراق خودکار | دمای گاز دودکش: | 120 درجه سانتیگراد - 200 درجه سانتیگراد |
| نوع نصب: | نصب در فضای داخلی یا خارجی | فشار طراحی: | فشار کم 1.25 مگاپاسکال، 2.0 مگاپاسکال 2.5 مگاپاسکال |
| برجسته کردن: | ASTM Water Wall Panel,Boiler Water Wall Panel,50kW water wall panels,Boiler Water Wall Panel,50kW water wall panels |
||
توضیحات محصول
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Boiler Water Cooled Wall Panel |
| Material | Alloy seamless steel ASTM certified |
| Tube Diameter | 32 mm to 76 mm |
| Wall Thickness | 4 mm to 12 mm |
| Operating Temperature | Up to 600°C |
| Pressure Rating | Suitable for high pressure boilers |
| Structure | Membrane type water cooled wall |
| Manufacturing Standard | ASTM certification |
| Surface Treatment | Anti-corrosion coating |
| Application | Industrial boilers and power plants |
وارد کنید پیام شما