Heavy Duty Serpentine Tube For Continuous Heat Transfer Operations
تماس با شخص : LI
شماره تلفن : +86 13861879136
واتساپ : +8613861879136
| مقدار حداقل تعداد سفارش : | 1 | قیمت : | قابل مذاکره |
|---|---|---|---|
| جزئیات بسته بندی : | روش های بسته بندی متفاوتی با توجه به شیوه های مختلف حمل و نقل اتخاذ می شود. | زمان تحویل : | 30 روز |
| شرایط پرداخت : | L/C، D/A، D/P، T/T |
| محل منبع: | چین | نام تجاری: | Xinjie |
|---|
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| محتوای رطوبت سوخت: | کمتر از 20 درصد | سیستم کنترل: | احتراق و مدولاسیون اتوماتیک |
|---|---|---|---|
| خروجی حرارت: | آب داغ یا بخار | ظرفیت بخار: | 10 تن، 10 تن در ساعت، 700 اسب بخار، 10 تن در ساعت |
| نوع نصب: | داخلی یا خارجی | ظرفیت گرمایشی: | 50 کیلووات تا 10 مگاوات |
| مواد: | صفحه فولادی Q345R با کیفیت بالا | استفاده: | صنعتی |
| ذخیره سازی سوخت: | قیف یکپارچه یا سیلو خارجی | حذف خاکستر: | اتوماتیک یا دستی |
| برجسته کردن: | Polished heat exchanger tube,Stainless Steel heat exchanger tube,10MW heat exchanger pipe,Stainless Steel heat exchanger tube,10MW heat exchanger pipe |
||
توضیحات محصول
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Polished Coiled Heat Exchanger Tube |
| Tube Type | Serpentine coiled structure |
| Material | Stainless steel, alloy steel |
| Surface Finish | Polished anti-corrosion surface |
| Tube Diameter | 12 mm to 60 mm |
| Coil Diameter | Customizable |
| Operating Temperature | Up to 400°C |
| Working Medium | Hot water, steam |
| Pressure Rating | Up to 3000 psi |
| Manufacturing Process | Precision coiling and polishing |
وارد کنید پیام شما